12de Belgian Beer Weekend

Ontspanning 12de Belgian Beer Weekend
De “Belgische Brouwers” en de “Ridderschap van de Roerstok der Brouwers” organiseren het eerste weekend van september van vrijdag tot zondag, in samenwerking met de stad Brussel, het WEEKEND VAN HET BIER op de Grote Markt te Brussel.

Een ruim aanbod van kleine, middelgrote en grote Belgische brouwerijen stellen er hun meest uitgelezen bieren voor. Niet minder dan 50 brouwerijen nemen dit jaar hieraan deel.

Bent u zelf een overtuigd bierliefhebber en wenst u iets nieuws te proeven? Of wist u echt niet dat België het meest diverse aanbod aan unieke biertypes in de wereld heeft? Misschien wil u wel eens een gezellig babbeltje slaan met de brouwer van uw geliefkoosd biermerk? Of bent u een liefhebber van “terrasjes doen” en lijkt het u wel wat om een heerlijk Belgisch biertje te degusteren op het mooiste marktplein ter wereld
  • Currently 0.00/5
  •  
  • 1
  •  
  • 2
  •  
  • 3
  •  
  • 4
  •  
  • 5
Geef uw waardering!