Mayumana Momentum

Voorstellingen Mayumana Momentum
In 10 jaar zagen meer dan 5 miljoen mensen Mayumana aan het werk.
Na 10 jaar en 5 miljoen bezoekers is Mayumana toe aan haar vijfde productie (na Mayumana, Adraba, Bejuntos en be): momentum. Momentum werd bedacht door de twee stichters van Mayumana: Eylon Nuphar en Boaz Berman, die inspiratie vonden in het thema “tijd”. In samenwerking met onder meer Giuliano Peparini van de Franco Dragone Company brachten ze een groep zeer diverse
internationale performers samen. Samen werkten ze het thema verder uit en zagen hoe tijd in essentie alles dicteert en onze handelingen voorstuwt in de toekomst. En dat alles binnen het kader dat Mayumana zo typeert: een stomend hels ritme, tal van spectaculaire momenten en een grote interactiviteit met het publiek.

OVER de show
tijd bepaalt het ritme en de basis voor de ontwikkeling van muziek en dans, maar onze handelingen kunnen onze perceptie van tijd veranderen. In Momentum kunnen we de tijd stopzetten of vertragen om het hier en nu vast te houden. Of de tijd omkeren om het verleden opnieuw te ontdekken. Of de tijd versnellen om onszelf in de toekomst te lanceren. Wanneer en hoe kiezen we om met de tijd mee te zijn? En wanneer manipuleren of verstoren we de tijd?

Als we tijd konden stoppen, controleren en de tijd nemen om te observeren.
Als we dat konden. Wat zouden we doen?
Wat zouden we veranderen?
  • Currently 0.00/5
  •  
  • 1
  •  
  • 2
  •  
  • 3
  •  
  • 4
  •  
  • 5
Geef uw waardering!