Zondag 7 april - Champ de Foire32, Route de GemblouxEghezée
Zondag 4 augustus - Rodenbachwijk Feesttent HoogledeKerelstraatHooglede
Zondag 21 april - Stedelijke Basisschool NoordTieltsestraat 31Hulste
Za - Niet bekendgemaakteStationsplein 15Borgloon
Zo - Camping BerkenstrandBrand 76-78Retie
W - Royal Syndicat d'Initiative de Barvaux S/oParc du Juliénas 1Barvaux-sur-Ourthe
Zondag 1e september - Niet bekendgemaakteDorp 1Burst
Van 1e oktober 2023 tot 31 maart 2024 - Zo - SacfsRue de la Goyette, 5Spy
Zaterdag 17 augustus - Parochiaal Centrum DelleMechelsesteenweg 1090Winksele
Zondag 18 augustus - Zaal DrieheemRerum Novarumlei, 47Brasschaat
Zondag 18 augustus - Niet bekendgemaakteRoeselarestraatOostnieuwkerke
Zondag 28 april - Oc de Kleine BeerC.marichalstraat 5Beernem
Zondag 28 april - Oc de Kleine Beer BuitenC.marichalstraat 5Beernem
Zo - BrusselRue Dieudonné Lefèvre 4Laken
Maandag 1e april - Meeting en Eventcenter Staf Versluys te Kapelstraat 76Bredene
Zondag 1e september - Dorp Dorp 1Burst
Vandaag van 16u tot 18u - M D D V Za - Niet bekendgemaakteRue du Flosse 25Recogne
Zondag 30 juni - Reninge , Noordstraat, Eier, VatepleinMarktLo
Zondag 23 juni - Centrum Arendstraat , Brugsesteenweg , en OmgevingKoolkerke
Zondag 6 oktober - Zaal KruispuntSint Sebastiaanstraat 1Eernegem
Zondag 8 december - Zaal KruispuntSint Sebastiaanstraat 1Eernegem
Zondag 12 mei - StatieputSpoorwegstraat 1Eernegem
Zondag 30 juni - Niet bekendgemaakteAartrijkestraat te Eernegem 8480Eernegem
Zondag 14 juli - De MokkerOmmegangstraat en OmgevingEernegem
Zondag 28 juli - Moerdijkstraat - ChristinestraatMoerdijkstraat Moere 8470Moere
Zondag 11 augustus - Processiestraat en KapellewegProcessiestraat 1Eernegem
Zondag 15 september - Niet bekendgemaakteF.depuydtlaan Eernegem 8480Eernegem
Zaterdag 5 oktober - Dokter Bruwier Plein en Josué DuponlaanDokter Bruwier Plein te IchtegenIchtegem
Donderdag 9 mei - Straatrommelmarkt Kogelstraat - Ijzerenkruisstraat - WellensestraatZepperen
Zondag 7 april - Parking Hubo BruggsesteenwegRoeselare
Zondag 14 april - Niet bekendgemaakteKoedreef 7Destelbergen
Zaterdag 30 maart - New IdealNeptunuslaan 6Wenduine
Zondag 7 april - Niet bekendgemaakteRue SierpontGesves
Zondag 14 april - Ecole Libre Des Trois TilleulsRue du Moulin 34Leignon