50ste Pikkeling

Programma 50ste Pikkeling

Woensdag uli
19.00 uur – Opening bloementapijt te Moorsel – Dorp
0 uur – Buurtfeest in Hof ter Dromen
- Opening tentoonstelling 50 jaar Pikkeling
Vrijdag uli Pikkeling in Aalst
15.00 uur – Kleurrijke parade
16.30 uur – 18.00 uur – Optreden buitenlandse folkloristische groepen
Hof ter Dromen
0 uur – Prikkeling
Variatie van optredens van muziek, dank, woord en circus
Zaterdag uli – Hof ter Dromen
09.00 uur – 17.00 uur – Paardenprijskamp
14.00 uur – Doorlopend demonstraties landbouwmachines, hoefsmid,
ambachten en degustatie van streekproducten

14.00 uur – 0 uur – Activiteiten in kinderdorp

14.00 uur – 16.00 uur – Demonstratie veldacitviteiten

17.00 uur – 0 – Vertellingen in kinderdorp

17.00 – 0 uur uur – Optreden nationale en internationale
Folkloregroepen

0 iuur – Optreden ‘The Fallen Madonna’


Zondag uli – Hof ter Dromen
09.30 uur – Tractortreffen
09.30 uur – Processie met vertrek aan Wzc Denderrust
10.30 uur – Misviering

1 uur – Aperitiefconcert
14.00 uur – Wedstrijd ploegen met paarden
14.00 uur – 17.00 uur – Demonstraties schapendrijven en Valkenier
14.30 uur - Demonstratie Veldactiviteiten
15.00 uur – Optreden Internationale folkloregroep
16.00 uur – Parade buitenlandse groepen, Pikkelingworp, binnenhalen van
de haan

17.00 uur – Vertellingen in kinderdorp

18.00 uur – Optreden nationale en internationale Folkloregroepen

0 uur - Slotshow
Waar :
Hoeve Ter Dromen
Grote Baan 13
9310 Herdersem
Telefoonnummer :
0485 69 73 11
Tarief :
Gratis
Publiek :
Elk type publiek
Internet :
http://www.de-pikkeling.be
accessibility

Woensdag: van 19:00 tot 23:30
Donderdag: van 19:00 tot 23:30
Vrijdag: van 15:00 tot 23:30
Zaterdag: van 9:00 tot 23:30
Zondag: van 9:00 tot 23:30

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Opendeurdag Flanders Red Cross Pipe Band
( 8 september - Hamme)
Salsa Jam - La Malanguiita
( 5 september - Brussel)
TriOrganico (Am. latine)
( 12 september - Brussel)
Yiannis Karygiannis Trio: Retrospection- Eastern Mediterranean Jazz
( 6 september - Brussel)
Odisea: Mediterranean Jazz / Flamenco
( 10 september - Brussel)