Van zaterdag 6 tot woensdag 10 april - Oktoberhallen Schrovestraat 22aWieze Kinderen
Van zaterdag 4 tot zondag 5 mei - Pop up Art Gallery Blue GlassartKortrijkstraat 55Tielt GratisKinderen 9+
Van zaterdag 6 april tot zondag 26 mei - W D V Za Zo - Kunstcafé LichtkaaiEllermanstraat 66Antwerpen Gratis
Maandag 1e april - BIGcWestland Shopping CenterAnderlecht Kinderen
Donderdag 9 mei - Voetbalterrein G-Sport 9450 EdeHuytstraatHaaltert
Van zaterdag 22 tot zondag 23 juni - Kasteel Van HeersNieuwe Steenweg 69-71Heers Kinderen
Donderdag 25 april - Café la CantinaTheo Van Cauwenberghslei 2Schoten Singles
Zaterdag 27 april - Zaal DrytorenDries 65Opdorp GratisKinderen 10+
Zaterdag 20 april - Provinciaal Bezoekerscentrum BulskampveldBulskampveld 9Beernem
Dinsdag 2 april - Sporthal 't Kapelleke CafétariaBergenseseenweg 33Herenthout Gratis
Woensdag 17 april - Feestzaal Campus TerninckTerninckstraat 30Antwerpen
Zondag 16 juni - Gemeenschapscentrum de KamBeekstraat 172Wezembeek-Oppem Gratis
Donderdag 11 april - Zwin Natuur ParkGraaf Leon Lippensdreef 10Knokke-Heist Kinderen 6+
Zaterdag 13 april - Theater ArsenaalIngang Via de Brug Aan Het Dijlepad in de KruidtuinMechelen
Maandag 1e april - Meeting en Eventcenter Staf Versluys te Kapelstraat 76Bredene
Woensdag 1e mei - Niet bekendgemaakteMelsbroekstraat Z/nNossegem
Zaterdag 6 april - Niet bekendgemaakteBuitenstraat 17Vrasene
Zondag 14 april - Ecole de VyleChemin de Tharoul 4Vyle-et-Tharoul
Van zaterdag 13 tot zondag 14 april - Xpo Van KortrijkDoorniksesteenweg 216Kortrijk Kinderen 3+
Zondag 14 april - Omstraat Hesestraat , Kruisstraat ,vrondom JudolokaalOmstraat 20bVeldwezelt
Van maandag 1e tot zondag 14 april - M D W D V Za Zo - Lago Brugge OlympiaDoornstraat 110Sint-Andries GratisKinderen
Zondag 21 april - Straat RommelmarktDijk 42Tongeren
Van zaterdag 6 tot zondag 7 april - NekkerhalPlattebeekstraatMechelen
Van dinsdag 2 juli tot dinsdag 20 augustus - D - OntmoetingscentrumKerkstraat 36Olsene Gratis
Zondag 21 april - Parking de Werf SchildeSchoolstraat 44Schilde
Zondag 7 april - EelGrote Baan 55Ravels
Maandag 1e april - Sporthal Vbs Brusselsesteenweg 43Lebbeke
Zondag 16 juni - Diverse StratenHoogbrugstraat, Spurk, AkkerstraatBilzen
Zondag 7 april - 4317Rue de la Loire - AmbierleViemme
Zondag 18 augustus - Zaal DrieheemRerum Novarumlei, 47Brasschaat
Zondag 7 april - MolleveldKapelstraatTerhagen