Reis naar het hart van ons stralende atelier de Dag van de be Ambachtslieden  Voordeel Wattedoen.be

 
Zeven jaar geleden besloten we ons leven te veranderen om opnieuw betekenis en passie te vinden in ons dagelijks leven… en sindsdien zijn we kaarsenambachtslieden geworden!

Was heeft ons altijd gefascineerd: de textuur, de zachtheid en het uiterlijk roepen jeugdherinneringen op en wekken een uniek gevoel van warmte en licht.

Vandaag creëren we lichte en sfeervolle objecten in was en we laten u graag live een stukje van ons artistieke vak zien, in ons atelier!

Ons atelier in Stockel is een echte plek van rust, waar men even kan ontsnappen aan de buitenwereld en volledig tot zichzelf kan komen.

Ter gelegenheid van de Dag van de Ambachtsman openen we ook onze verkoopruimte, zodat u uw kerstcadeaus op voorhand kunt uitkiezen – unieke, handgemaakte creaties.

Om het nog gezelliger te maken, bieden we glühwein voor de volwassenen en een heerlijke kaneel-punch met appelsap voor de kinderen aan, rond het buitenhaardvuur.

Kom samen met ons genieten van een moment vol creativiteit, licht en gezelligheid – we kijken ernaar uit u te verwelkomen! ✨
Woluwe-Saint-Pierre
Avenue Des Touristes 19
1150 Sint-Pieters-Woluwe
Gratis
Elk type publiek

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Dubbele brug
(Sint-Pieters-Woluwe)
Amisph re Fijne donderdag
(Wezembeek-Oppem)
Leuke ontmoeting
(Sint-Lambrechts-Woluwe)
Spelparcours voor het hele gezin
(Evere)
Brunch bij Popsss
( 7 december - Elsene)