Stripfestival Stripperke

 
Op 29, 30 en 31 mei 2026 vindt het stripboekenfestival Stripperke plaats in het centrum van Perk. De Sint-Niklaaskerk, gc De Camme, feestzaal Teniers en de cafés worden omgevormd tot één groot stripverhaal !

Perk is de thuis van stripmakers Lieven Baes, Filip Leemans en Ilah (Inge Heremans), Simon Spruyt is er opgegroeid. Zij nemen de Sint-Niklaaskerk over voor een weekend.

In gc De Camme trekt Nix (Marnix Verduyn) je binnen in zijn wereld als auteur van o.a. De Buurtpolitie en Kinky & Cosy.

Daarnaast krijg je nog werk te zien van een hoop aanstormend talent uit de Luca School of Arts.

Ontdek schetsen, onuitgegeven werken, originele strippagina’s, een signeersessie, een workshop, een lezing en nog veel meer tijdens een weekend vol stripplezier !

Volg het laatste nieuws over het stripfestival via het Facebook-evenement Stripfestival Stripperke, en via de website www.steenokkerzeel.be/stripfestival
Gc de Camme
Tervuursesteenweg 173
1820 Perk
Gratis
Vanaf 6 jaar
Cultuur Steenokkerzeel
20/05/2026

Vrijdag: van 19:00 tot 23:00
Zaterdag: van 10:00 tot 18:00
Zondag: van 10:00 tot 18:00

Van 29 tot 31 mei

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Herr Seele en Kamagurka 'Oogappels'
(Van 9 mei tot 21 juni - Bonheiden)
Figurer/transfigurer la ville
(Van 14 april tot 28 mei - Brussel)
Een eeuw van Belgische strips
(Brussel)
Pol. Een beertje van alle tijden.
(Van 1 april tot 6 september - Brussel)
De natuur van Wauter Mannaert
(Van 4 oktober 2025 tot 20 september 2026 - Brussel)