Lots of Leuven gaat vreemd - Brussel, back to business
Ontdek de nieuwe dynamiek van de Noordwijk, de adembenemende vernieuwde Gare Maritime en de boeiende geschiedenis van Brussel als handelsmetropool. We wandelen door de Noordwijk tot aan de site van Tour & Taxis. De site was uniek toen ze werd aangelegd en valt nu in de prijzen door de prachtige restauraties die de gebouwen in hun ‘grandeur’ laten schitteren. We houden even halt in de splinternieuwe foodmarket voor een koffie of een frisse Victoria.
We vertrekken met de trein van 13u08 in Leuven (spoor1 richting De Panne) of afspraak in het Noordstation te Brussel (uitgang S. Bolivarlaan) om 13u40.
Reserveren is noodzakelijk. Graag email naar