Lessenreeks Oriëntaalse dans

 
De oosterse dans of het buikdansen kenmerkt zich door het veelal onafhankelijk bewegen van verschillende lichaamsdelen. De nadruk ligt daarbij op de heupen en het bekkengebied: het centrum van de dans en de energie. Net zoals flamenco is de oriëntaalse danscultuur door zigeuners naar het westen gebracht en is ze geëvolueerd tot een verzameling bewegingen uit verschillende culturen.

Tijdens de lessen concentreren we ons op de techniek van de bewegingen. Het wordt een mengvorm van mindfull dansen en yoga-achtige concentratie.
Hoewel het accent niet op choreografie ligt, leidt het combineren van de verschillende bewegings- en sluiertechnieken op muziek tot vloeiende, elegante dansen.

Aandachtstraining in oosterse dans is bijzonder heilzaam bij pijnklachten in wervelkolom, heupen en lage rug.

Ook voor mannen !

PLANNING Najaar
16 en eptember
7, 14, n ktober
11, 18 en ovember
16, n 30 december

SCHRIJF Snel In
bel of sms +33 59 37 11
Mail

Deelnemen kost 170 euro voor tien lessen + twee bonuslessen. (Voor 1ssen van 1,5 — 18 uur les aan minder dan 9,5 euro per uur.) De deelnameprijs is vooraf te betalen, uiterlijk bij de eerste les.

Graag vooraf inschrijven. De lessen starten zodra er tien inschrijvingen zijn; laat dus snel weten of u meedoet.

UW Docente
ietara werkt als dansdocente, treedt op in binnen- en buitenland en was regelmatig te zien in tv-programma's. Zestien jaar lang danste ze in de Efteling met haar tijgerpythons, een van de hoofdacts van de attractie Fata Morgana. Naast haar docentenwerk, creëert ze wervelende shows met sluiers, zwaarden, Isis' wings en vuurspuwers.
170 euro
Vanaf 16 jaar

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!