Bedford House Cemetery: Een dodenakker van topniveau  Voordeel Wattedoen.be

 
Het kasteel Rosendael is een omwald domein met watergrachten en een ijskelder, net ten zuiden van Ieper gelegen. Tijdens de eerste wereldoorlog werd dit fraaie domein volledig tot puin herleid. Op het einde van de oorlog kreeg Rosendael een nieuwe naam en bestemming: Bedford House Cemetery.

Het huidige Bedford House is een grote begraafplaats en monument in ‘the old battlefields’ dat meer lijkt op een prachtige bebloemde Engelse landschapstuin dan op een mistroostige dodenakker. Stevige Ginkgo’s sieren de inkomlaan.

Tijdens deze unieke uitstap bezoeken we in de voormiddag met een gids zowel de bebloemde begraafplaats, de ijskelder, de kasteelruïnes en de composteringsinstallatie op de site. Een korte workshop Schotse doedelzak sluit de voormiddag af.

In de namiddag gaan we op stap met de Rangers van het nabij gelegen Provinciaal Domein 'De Palingbeek'.
Markt
Markt 1
3080 Tervuren
Reserveren is verplicht
Volwassenen: 8€ | Kinderen
Elk type publiek

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Amisph re Fijne donderdag
(Wezembeek-Oppem)
Dubbele brug
(Sint-Pieters-Woluwe)
Leuke ontmoeting
(Sint-Lambrechts-Woluwe)
Spelparcours voor het hele gezin
(Evere)
Outdoorsport langs de Dijle bij The Shelter
(Korbeek-Dijle)