Boch en Vintage beurs: 5de editie  Voordeel Wattedoen.be

 
Vijfde editie van de Boch en vintage beurs in Hoeilaart !
Op zondag 12 oktober wordt Hoeilaart opnieuw het decor van de Boch en Vintage Beurs, die dit jaar haar vierde editie viert. Wat ooit begon als een ontmoetingsplaats voor verzamelaars van Boch La Louvière-aardewerk, is uitgegroeid tot een sfeervolle beurs waar ook andere vintage schatten te ontdekken zijn.
Naast een uitgebreid aanbod van Boch La Louvière vind je er nu ook tal van andere verzamelobjecten uit de 20e eeuw: keramiek, glaswerk, retrodecoratie, vintage serviezen, art-decostukken en meer.
🟦 Wat mag je verwachten?
Stands met een ruim aanbod aan Boch La Louvière, van klassieke serviezen tot zeldzame stukken
Uitgebreide selectie vintage en retro verzamelobjecten
Ruil- en verkooppunten voor verzamelaars
Expertisehoek over de Boch-merken
Gezellige sfeer, met ruimte voor een praatje, drankje en inspiratie
📍 Locatie: Cultureel Centrum Felix Sohie te Hoeilaart
🕘 Tijd: van 9.00 tot 15.00 uur
🎟️ Toegang: gratis
Of je nu verzamelaar bent, fan van Belgische keramiek, of gewoon houdt van nostalgische vondsten – de Boch en Vintage Beurs is de perfecte bestemming voor een inspirerende dag.
Kom snuisteren, ontmoeten en verzamelen op 12 oktober in Hoeilaart !
Inschrijving voor standhouders via onze website.
120
8 €
Gemeensch. Centrum Felix Sohie
Gemeenteplein 39
1560 Hoeilaart
Elk type publiek

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.


Er is 1 rommelmarkt binnen 15km

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!