De altviool onthuld: van Dvořák tot tango en Latijnse melodieën

 
Altviool–Piano Recital

Grégory Leonti (piano) – Camille Havel (altviool)

Ontdek de altviool — een instrument vol intimiteit en emotie, met een nobele, resonante klank die zelden in recital te horen is!

De uitzonderlijke pianist Grégory Leonti (docent aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel) en zijn muzikale partner, altvioliste Camille Havel (opgeleid aan de conservatoria van Lyon en Parijs, evenals het Mozarteum Salzburg), beloven een prachtig moment van gratie en virtuositeit.

Dit concert maakt deel uit van het Discovery-programma van ons seizoen, dat u uitnodigt om de vaak onderbelichte rijkdom van het repertoire voor altviool en piano te ontdekken. Laat u meevoeren door de elegantie van de romantische muziek en de expressieve kracht van dit unieke repertoire.
Salon Bugrane
Avenue de la Bugrane 108
1020 Laken
Reserveren is verplicht
14 euros ( 8 euros studenten en kinderen)
Vanaf 7 jaar
Andrée-Claude BRAYER
12/05/2026

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Les Nuits Botanique
(Van 14 2026 tot 31 mei 2026 - Sint-Joost-ten-Node)
Bethel Music
( 20 mei - Brussel)
Klinken Percussiefestival
( 23 mei - Hoboken)
Diner met live optreden van Suzy Marrel, Jack C, Phil Hunter & Salim Seghers
( 24 mei - Olsene)
Het Bevers Harmonieorkest brengt Alex Otterlei’s Horror on the Orient Express
( 23 mei - Waregem)