Dineravond + Fiesta Sabrosa speciale editie a lo Latino.

 
We zijn blij om te kunnen aankondigen dat Ricardo & Claudia met hun tour Salsa en ConexiÓn voor de eerste keer naar België komen. De workshops zullen in Brussel zijn op donderdag 1 mei en vrijdag i en het eet-feest in Leuven op donderdag 1mei.

Interesse in deze uitstekende workshops?. Er zijn veaus: beginners en intermediair.
Meer info voor de workshops in Brussels in facebook:
Voor tickets:
*Vereiste voor beginners:
Een minimum van essen salsa danservaring (of het nu Cubaans, La, Colombiaans, New York of een andere stijl is) is noodzakelijk.
INSTAGRAM Account
@salsaenconexion

Er zijn rmules:
1- Dineravond + Fiesta Sabrosa speciale editie a lo Latino:
Aperitief + Mexicaans buffetmenu + Workshops +salsa dansshow + dansavond.
Aanvang: Vanaf 19h30 tot 0.
Om 19h30 begint het aperitief en om 19h50 wordt het eten opgediend. De maaltijd gaat boven door en wordt gevolgd door de workshops en een latino party met een dansshow van de gastdocenten.
Wat is inbegrepen: aperitief (sangria of home made ice-tea), een Mexicaans buffetmenu (vlees-vis-vegetarisch) + workshops + Live salsashow + dansavond.
Dessert (crème brulée of Chocolademousse) en andere dranken dan het aperitief zijn niet inbegrepen.
De workshops zijn voorzien vanaf 0 tot en met 0.
atin party: Fiesta Sabrosa speciale editie a lo Latino:
5: Aanvang party.
0: Workshop Salsa Cali style Partnerwerk door Ricardo Murillo & Claudia Nuñez.
5: Bachata partnerwork Open niveau door Claudia en Marc.
0 Party Time : dj Angelo (Colombia). Bachata en merengue komen ook in aanbod.
Animaties en een live dansshow !
0 Einde.
Locatie: Brasserie de Waaiberg. Tervuursevest 60. 3000 Leuven.
*PRIJZEN & Tickets:
1- Dineravond + Fiesta Sabrosa speciale editie a lo Latino: 40 €.
De laatste aankoopdatum is donderdag pril.
atin party: Fiesta Sabrosa speciale editie a lo Latino:
*Dansavond op Donderdag 1/5 + Workshops (0) = 10 € Early bird tot 10/4. 1¬ indien vooraf betaald. 15€ aan de kassa.
*Enkel dansavond op Donderdag 1/5 (0) = 8 € Early bird tot 10/4. 10 € indien vooraf betaald. 1¬ aan de kassa.
   n 
Voor tickets:
U kunt kiezen tussen de Dineravond +dansavond met workshops of enkel dansavond met of zonder workshops. De keuze is aan jullie !
@iedereen
@salsasabrositaleuven
@salsabelgica
MEER Informatie
neem contact op met of of stuur een bericht naar Claudia/Marc +3679003 of +3598of om meer informatie te ontvangen !
De plaatsen zijn beperkt, schrijf je op voorhand in. (zeker voor het eten !)
Tot ziens op de dansvloer !
Salsasabrosita team
Brasserie de Waaiberg.
Tervuursevest 60.
3000 Leuven
Vanaf 11 jaar

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!