Drache Nationale - Cie Anoraks  Voordeel Wattedoen.be

 
‘Drache Nationale’ is de volkse naam voor de hevige regen die soms in België neervalt op de nationale feestdag.
Tom, Gaëlle en Denis verenigen zich om een in hun ogen essentiële kwestie te bespreken: "Hoe kun je positief zijn wanneer het tegenzit?" Ze proberen een antwoord te vinden met een koningin die nat wordt van de regen, een slow op een eerste fuif, de dood van een beste vriend, mislukte dromen, kleine overwinningen, een lijst met de ergste rotdingen in de wereld en vooral: met jongleren.


In het kader van het Festival Hopla!

hopla! is een circusfestival dat sinds 2007 zijn tenten opslaat op het grondgebied van de stad Brussel. Van een eendaagse gebeurtenis groeide het festival geleidelijk aan uit tot een meerdaags evenement. Sinds 2015 doet het 6 verschillende wijken in de stad aan gedurende de laatste week van de paasvakantie.

Het Hopla!-festival wil bruggen bouwen tussen het circus en de stad, de circusartiesten en de burgers, de circuskunsten en hun publiek. Circus is een bloeiende artistieke sector en biedt een rijkdom die mooi aansluit op de Brusselse realiteit. Het gezellige gezinsfestival verenigt en overstijgt stijlen, generaties en sociale verschillen. Circus haalt het beste naar boven in mensen en stimuleert verwondering, respect voor elkaar en nieuwsgierigheid.
La Poudrière
60 Kruitmolenstraat
1000 Brussel
Reserveren is niet nodig
Gratis
Vanaf 6 jaar

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

El Batia Bataye
( 20 december - Brussel)
Hicham zingt in Babel'zin
( 21 december - Oudergem)
Kerstcircus
(Van 7 december 2025 tot 4 januari 2026 - Aalst)
De Kerstdroom van Elio - Wonderland
(Van 20 december 2025 tot 4 januari 2026 - Oostakker)
Fotografiecafé " Martin Steenhaut" Taiga Live
( 19 december - Mariakerke)