Everything is interesting

 
Dansweekend in Antwerpen

Wensen, Hoop en Dromen

"Als er niets mis is, dan is alles interessant." Een weekend om via 5Ritmes dans en Open Floor te onderzoeken hoe we ideeën over wat er fout is in onszelf of in de wereld los kunnen laten.

Eerst kennismaken? De vrijdagavond voor dit dansweekend is er een open avond, Let's dans. Die kan je apart volgen.
Sue geeft ook elk jaar in de zomer een vijfdaagse dansworkshop / retraite / herbronning in de Ardennen: Already Alright.

Laten we een weekend samen dansen en onze ideeën of onderliggende overtuigingen dat er misschien iets mis is, met onszelf of met iemand anders of met de wereld, loslaten. Laten we plezier maken en nieuwsgierig worden. Een van mijn leraren zei: Als er niets mis is, is alles interessant. Zo simpel en zo uitnodigend om op ontdekking te gaan. We hebben heel wat natuurlijke vrijheid, laten we dat niet vergeten. De vrijheid om te zijn wie we zijn; om nieuwsgierig te zijn naar wie anderen zijn en te zien wat het leven ons van moment tot moment biedt. Dit is geen raketwetenschap, en toch - dansen en de tijd nemen om de kunst van nieuwsgierigheid te verkennen en te beoefenen in goed gezelschap is waarschijnlijk even interessant als een ruimtevlucht naar de maan - en veel milieuvriendelijker.

Assistentie: Frie Lavelli en Ariane Visser
Iedereen is welkom !

Geen enkele dans- of andere ervaring nodig.
Atheneum
Jan Brochovenstraat 15
2100 Deurne
- Reserveren is verplicht
180,00 euro
Vanaf 18 jaar
vzw Oost West Centrum
14/11/2025

Zaterdag: van 11:00 tot 18:00
Zondag: van 11:00 tot 17:00

Van 21 tot 22 maart

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Natuurlijke huidverzorging: Diy gezichtsserum, dagcrème, en klei maken
( 14 maart - Borgerhout)
Intuitive massage - jaartraining
(Van 29 november 2025 tot 6 juni 2026 - Antwerpen 1)
Medische basiskennis b (vrijdag)
(Van 6 februari tot 19 juni - Antwerpen 1)
Holistic pulsing - jaartraining
(Van 30 november 2025 tot 7 juni 2026 - Antwerpen 1)
Energetische basiskennis a (weekendcursus)
(Van 13 februari tot 13 juni - Antwerpen 1)