Initiation

 
Negendaagse Movement Medicine workshop in de natuur

Een Movement Medicine kernworkshop geleid door Rosie Perks en Ben Yeger
in het Engels

Initiation is een herbronning, een avontuurlijke en intense 9-daagse verkenning van onze reis door het leven. Ondersteund door goede metgezellen en deskundige begeleiding kunnen we onze relatie met onszelf en het leven versterken.

Few other trips, of any kind, can match this beyond amazing experience. Thanks to Rosie and Ben, the assistants, Blc, Mm, all the fellow dancers and myself ! - Ingrid (Initiation, Orval 2024)

De focus van deze reis is tweeledig:

erkenning, waardering en dankbaarheid uitdrukken voor de reis van het leven
ons helpen lessen te trekken uit de ups en downs van onze persoonlijke geschiedenis, zodat we onszelf beter kunnen begrijpen en een betere basis kunnen leggen om bij de volgende stap in ons te leven te handelen vanuit keuze in plaats van dwang

Tijdens de retraite werken we met de negen cycli van de levensreis: conceptie, geboorte, kindertijd, puberteit, adolescentie, volwassenheid, maturiteit, ouderdom en dood.

Door middel van Movement Medicine en andere lichaamsgerichte oefeningen zullen we het landschap en de archetypen van elke levenscyclus verkennen. We zullen erkennen wat is geweest, inzicht krijgen en leren, met name op het vlak van alle uitdagingen waarmee we te maken kregen. In de overgang tussen adolescentie en volwassenheid zullen we tijd besteden aan een minivisiezoektocht om inzicht te krijgen in ons volwassen leven. We zullen tot slot de dood aanroepen als leraar om onszelf eraan te herinneren dat onze tijd hier kort en kostbaar is, waardoor we dieper beseffen wat echt belangrijk is voor ons als volwassenen en ouderen.

De bedoeling van deze retraite is om acceptatie, liefde en compassie te brengen in de reis die we tot nu toe hebben gemaakt en om te erkennen wat er in ons is geïnitieerd met de middelen die op dat moment beschikbaar waren. We drukken vanuit een grotere wijsheid en maturiteit onze erkenning uit voor belangrijke inwijdingen en geven onszelf nu dat wat we ons in het verleden misschien wensten maar niet hebben ontvangen. Om vervolgens onze toekomst te dromen als aanmoediging voor ons huidige zelf.

Deze 9-daagse retraite in de natuur is een gelegenheid om onze relatie met onszelf en het leven te vernieuwen en te versterken. Zodat we na de workshop beter uitgerust zijn om leven, verbinding en vriendelijkheid te ondersteunen in de wereld en in onze omgeving.

The workshop has brought me many insights. I can now look at the people around me with more gentleness. Especially towards my parents, I feel more softness and love. Since the workshop, I have become even more aware that I can and may trust my inner voice. Because of this, I notice that my days naturally flow more smoothly. My creativity also flows more easily. It's as if I can now simply allow the creative force to work through me instead of creating something with my mind. - Elke (Initiation, Orval 2024)

Deze workshop is door de School of Movement Medicine geaccrediteerd als Initiation workshop (die je moet volgen om in aanmerking te komen voor de Movement Medicine Apprenticeship en Professional Training).
La Ferme du Bois-Le-Comte
Bois-Le-Comte 1
6823 Villers-devant-Orval
- Reserveren is verplicht
1950,00 euro
Vanaf 18 jaar
vzw Oost West Centrum
04/12/2025

Maandag: van 19:00 tot 22:00
Dinsdag: van 9:30 tot 22:00
Woensdag: van 9:30 tot 22:00
Donderdag: van 9:30 tot 22:00
Vrijdag: van 9:30 tot 22:00
Zaterdag: van 9:30 tot 22:00
Zondag: van 9:30 tot 14:00

Van 27 april tot 6 mei 2026

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Wandelweekend in de Ardennen
(Van 5 tot 7 december 2026 - Villers-devant-Orval)
Relaxatie
(Van 2 september tot 16 december - Oplinter)
Professionele Shiatsu Opleiding
(Van 26 september 2025 tot 22 mei 2026 - Elsene)
Relaxatie
(Van 4 september tot 18 december - Leuven)
Mantra zingen
( 7 december - Ellikom)