Lezing: Vleermuizen in Jette

 
Wist u dat er verschillende soorten vleermuizen aanwezig zijn in Jette, die soms op slechts enkele meters van uw raam vliegen? Vaak onbekend en omgeven door vooroordelen, spelen ze toch een essentiële rol in onze ecosystemen.

Op 25 april kunt u de fascinerende wereld van de Jetse vleermuizen ontdekken. We zullen ook de resultaten presenteren van het project “Bat Light District”, waarbij de verlichting in een wijk werd aangepast ten voordele van de vleermuizen.

Deze avond is ook een gelegenheid om uit te leggen hoe u kunt deelnemen aan vleermuizentellingen in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.

Of u nu een natuurliefhebber bent, nieuwsgierig naar de lokale fauna, of gewoon een minder bekend aspect van onze stedelijke omgeving wilt ontdekken, deze lezing staat open voor iedereen.

We kijken ernaar uit u te ontmoeten!

Wanneer? 25 april om 19.30 uur
Waar? Verdoodtzaal (Nederlandstalige Bibliotheek), Kardinaal Mercierplein

Inschrijving verplicht (plaatsen beperkt)
Conferentie in het Frans met tweetalige ondersteunende materialen
Bibliothèque Néerlandophone Jette
Kardinaal Mercierplein 6
1090 Jette
Gratis
Elk type publiek
Christophe Trausch
21/04/2026

Zaterdag: van 19:30 tot 21:30

25 april

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!