Molenfeesten & De Schakel  Voordeel Wattedoen.be

 
Zondag 31 augustus belooft opnieuw een fantastische dag te worden voor alle deelnemers van De Schakel én bezoekers van de Molenfeesten ! Een echte aanrader voor fietsers, muziekliefhebbers én lekkerbekken zijn de Feesttent én het terras aan de Molen ‘Arbeid Adelt’: genieten gegarandeerd !

Fanfare Snk Weelde staat de hele dag klaar om je met open armen te ontvangen ! Vanaf 7u kan je komen genieten van spek en eieren in de Feesttent. De fietsers kunnen zich vanaf 8u inschrijven aan de ‘Molenhut’ en vertrekken voor hun zelfgekozen route van De Schakel. Een jubileumeditie bovendien, want de gekende fietshappening viert dit jaar haar 35ste verjaardag !

Weelde vormt ook dit jaar het perfecte vertrekpunt voor één van de vele Schakelroutes. Vanuit de unieke locatie aan de Molen starten tal van routes — keuze te over dus voor een heerlijke Schakeldag ! En uiteraard kunt u bij de Molenfeesten ook terecht voor een deugddoende pauze of om uw fietstocht in schoonheid af te sluiten !

In Weelde worden alle bezoekers immers de hele dag door verwend met sfeervolle muziek door Fanfare Snk Weelde, Kon. Accordeonvereniging De Vrije Kunst uit Beerse, jeugdfanfareorkest Jsnk Weelde en dweilorkest 3x Raoje uit Tilburg ! Sfeer en ambiance verzekerd !

Het zelfgemaakte gebak wordt altijd door iedereen gesmaakt en ’s middags kan je weer op krachten komen met een heerlijke Bbq en een verfrissend drankje, een welverdiende pint of ander lekkers !

Bovendien valt er voor jong en oud wat te beleven in en rond de Feesttent: van een bezoek aan de Molen en Rosmolen ‘Arbeid Adelt’ in werking, over de superleuke Cm-obstakelbaan voor de kids tot het mooiste terras van de Kempen ! De plek bij uitstek dus om te genieten van al het moois dat de zomer en De Schakel te bieden hebben !

Van harte welkom !
Feesttent Aan de Molen 'arbeid Adelt'
Torenstraat 12
2381 Weelde
Gratis toegang, Deelname De Schakel kinderen jonger dan 12 jaar €1, Deelname De Schakel volwassenen €5
Elk type publiek

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Happen en Stappen bij Mieke Pap
(Van 1 december 2025 tot 29 maart 2026 - Poppel)
Kerstzoektocht voor speurneuzen
(Van 13 december 2025 tot 4 januari 2026 - Merksplas)
Ontdek de prachtige Kempen op een Vespa
(Turnhout)
Fotozoektocht - Verken de binnenstad op een speelse manier.
(Van 25 april 2025 tot 31 december 2026 - Turnhout)
Kerstwandelingen in Merksplas, 't Zwart Goor en Zondereigen
(Van 13 december 2025 tot 4 januari 2026 - Merksplas)