Startworkshop Oriëntaalse dans – voor beginners en gevorderden

 
Opwarming voor de start van een nieuwe lessenreeks in januari: een wervelende avond voor voorzichtig geïnteresseerden, nieuwe deelnemers en natuurlijk onze danseressen uit de vorige reeksen.

In het eerste anderhalf uur hernemen we de basistechnieken die de kern vormen van de Oriëntaalse dans: vloeiende bewegingen, isolaties en houding. Voor de gevorderden is het een waardevolle opfrissing, voor de nieuwelingen een zachte, uitnodigende kennismaking.

Daarna volgt een half uur "her-innering" van de vroeger aangeleerde choreo’s voor de meer ervaren leerlingen. Tegelijk een kijkles voor starters, die zo kunnen zien hoe de dans groeit vanuit de basisbewegingen. Inspirerend om te zien, motiverend om zelf te leren.

Ook voor mannen
Oriëntaalse dans is geen exclusieve vrouwentaal. Ook mannen dansen deze stijl in het Midden- tot Verre Oosten, met dezelfde technieken van heup-, romp-, schouder-, hoofd- en handbewegingen. De expressie verschilt, maar de essentie blijft dezelfde: lichaamsbewustzijn, ritme en flow.

Brug naar 2026
Deze workshop vormt de ideale brug naar de nieuwe lessenreeks die start op 12 januari:
👉 Elke maandag Oriëntaalse dans: https://www.danshuisvolmolen.be/p/elke-maandag-orientaalse-dans.html

De startworkshop wordt een avond vol energie, gratie en plezier, onder de enthousiaste begeleiding van Ietara.

Tijdloze passie voor dans
Ietara werkt als dansdocente, treedt op in binnen- en buitenland en was regelmatig te zien in tv-programma's. Zestien jaar lang danste ze in de Efteling met haar tijgerpythons, een van de hoofdacts van de attractie Fata Morgana. Naast haar docentenwerk, creëert ze stijlvolle choreografieën met sluiers, zwaarden, Isis' wings.. .

Dansen als Sjeherazade?
Lees de blog:https://www.danshuisvolmolen.be/2025/09/orientaalse-dans.html

SCHRIJF Snel In
bel of sms +32 473 59 37 11
Mail

Deelnemen kost 20 euro
- Reserveren is aangeraden
20 euro
Vanaf 16 jaar
Cat'rina Vandersteegen
20/11/2025

Maandag: van 19:30 tot 21:30

15 december

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Bellydance voor gevorderden in Beringen
(Van 26 november 2025 tot 28 januari 2026 - Beringen)
Start 2 Bellydance - Beginnerslessen Buikdans met Johanna
(Lummen)
Shake it like Shakira - Bellydance met Johanna
(Van 6 oktober 2025 tot 29 juni 2026 - Lummen)
Buikdanslessen tijdens de lunchpauze – Schumanwijk
(Van 16 september 2025 tot 16 juni 2026 - Etterbeek)
Elke woensdag flamencolessen danstechniek
(Van 6 augustus tot 10 december - Maaseik)