Workshop Oefenen met de Tarot en techniek

 
Thema deze keer: zelf legmethodes maken

Deze lessen zijn bedoeld voor mensen die al iets van de tarot kennen en/of ooit een cursus Tarot hebben gevolgd of mensen die er gewoon mee bezig zijn en graag de gelegenheid hebben om onder begeleiding praktisch te oefenen en met technische uitleg.
Indien je nog geen ervaring hebt met de Tarot, kun je het best eerst een van de cursussen De wijsheid van de Tarot volgen

Online of in Antwerpen te volgen

Enkele dagen voor de webinar krijg je een oefening gemaild die je kunt afprinten en eventueel thuis al kunt voorbereiden. Op de les zelf gaan we met elkaar oefenen onder begeleiding. dat lukt online ook.
We doen iedere keer iets anders en je oefent onder begeleiding met elkaar, dus als je zelf iets hebt waarop met de tarot kan worden geoefend, mag je dat ook voorstellen als oefenmateriaal.

We gaan werken met verschillende legmethoden, leren technisch juiste vragen formuleren en oefenen met echte situaties zodat we leren wat wel en ook wat niet kan met de tarot. We leren met allerlei verschillende situaties en vragen werken en kijken ook hoe we op een ethisch verantwoorde, opbouwende manier informatie kunnen doorgeven. Er is veel ruimte voor specifieke vragen van de deelnemers.

Deze lessen zijn los te volgen ( het is goedkoper per 3 lessen, hoeft niet opeenvolgend te zijn) Normaal is het één keer per maand, soms in de week soms in het weekend, zodat iedereen de kans krijgt om eens te komen. Wel even laten weten dat je komt.


Begeleiding Margot Dorren

Margot Dorren is reeds meer dan 25 jaar met zelfkennis, esoterie en de tarot bezig en geeft consulten, cursussen en workshops, vooral gericht op inzicht in jezelf en de situaties waarin je je bevindt om van daaruit het begrip te laten ontstaan wat je eraan kunt doen. Het is voor haar vooral belangrijk dat er op een wijze en verantwoorde manier met de tarot en esoterie in het algemeen wordt omgegaan. Ze is tevens oprichtster van de kleine bron vzw, lees meer op www.margotdorren.be
- Reserveren is verplicht
24
Vanaf 18 jaar
De kleine bron vzw
24/02/2026

Maandag: van 19:45 tot 21:45

9 maart

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Cursus Proeven van de Tarot
( 6 maart - Antwerpen)
De wijsheid van de Tarot: Grote Arcana. Ochtendcursus
(Van 29 januari tot 2 april - Antwerpen)
Cursus Leer werken met de kracht van je gedachten
( 5 maart - Antwerpen)
Het natuurlijke yin-yang evenwicht - jaarcyclus
(Van 16 oktober 2025 tot 18 juni 2026 - Antwerpen 1)
Mindfulness - jaarcyclus
(Van 9 oktober 2025 tot 18 juni 2026 - Antwerpen 1)