Expo Bastièn en de Shezar  Voordeel Wattedoen.be

 
Les Yeux et Le Shezar is een samenwerking tussen Bastièn en de Shezar. Sinds ze elkaar ontmoetten, balanceren deze kunstenaars op een aarde die gevoed wordt door energie van beiden.

De Shezar maakt zijn kunstwerken uit de beleving van alledaagse ontdekkingen en ontdekkingstochten. Hij gaat niet op zoek naar inspiratie, maar laat die natuurlijk ontstaan. Strijd is een wederkerende overdracht en het thema in het werk van de Shezar.

Bastièn wordt door de zoektocht van de Shezar geïnspireerd. Hij gaat zoeken naar herkenning, erkenning en diepgang waar de Shezar het denken loslaat. Hij gaat daarbij op zoek naar verbinding met alles wat in het universum besloten en opgesloten zit. Het is zijn doel om aan overeenkomsten een plek te geven in plaats van aan verschillen.
Gc de Wouwer
Kloosterstraat 4
2380 Ravels
Gratis
Vanaf 10 jaar

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Hedendaagse kunst
(Van 18 november 2025 tot 12 december 2025 - Baarle-Hertog)
Kunstgalerij Gallery Lola in hartje
(Geel)
Amazoneschilders in de Mixx
(Van 28 november 2025 tot 4 januari 2026 - Herselt)
De imaginaire archieven van Frédérique Rennuit
(Van 12 november tot 21 december - Lint)
'Come dance w/ me' - expositie van Anna Willems
(Van 29 november tot 11 december - Antwerpen)