Monsieur Lem  Voordeel Wattedoen.be

 
Ik noem mezelf Monsieur Lem.
ik ben illustrator, schilder, soms beeldhouwer — en vaak ook een uitsteller — gevestigd in Brussel.
Mijn werk draait rond het verkennen van identiteit, gender en emoties, met een aanpak die zowel intuïtief als gevoelig is. Ik laat me inspireren door queer ervaringen en door de vragen die opduiken rond hoe we ons lichaam bewonen, hoe we onszelf zien en hoe we in de loop van de tijd veranderen.
Mijn proces wordt eerder geleid door gevoel dan door vaste ideeën. Visueel werk ik met verschillende media en technieken, op zoek naar vormen, texturen en open verhalen.
Met mijn beelden wil ik ruimtes creëren van zachtheid — soms ook van spanning — maar altijd met een gevoel van vrijheid, waar vloeibaarheid, kwetsbaarheid en kracht naast elkaar kunnen bestaan. Voor mij is kunst een manier om stukjes van het zelf te delen, niet om dingen vast te leggen, maar om plaats te laten voor twijfel, gevoel en verbinding.
Chez Martha, Art & Cookies
Lesbroussartstraat 96
1050 Elsene
Gratis
Elk type publiek

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Pascale Gooris, Pareidolie
(Van 21 november 2025 tot 20 december 2025 - Elsene)
Atelier Isabelle de Borchgrave presents Koi et Kimono
(Van 7 november tot 18 december - Elsene)
Art Lab Brussels
(Van 10 oktober tot 31 december - Elsene)
Collage, décollage, recollage
(Van 14 november tot 20 december - Elsene)
Blue & Surreal tentoonstelling
(Van 12 november tot 21 december - Ukkel)