Oriëntaalse dans op maandag

 
Wekelijkse lessen op maandag van 19u tot 20u30

De oosterse dans of het buikdansen kenmerkt zich door het veelal onafhankelijk bewegen van verschillende lichaamsdelen. De nadruk ligt daarbij op de heupen en het bekkengebied: het centrum van de dans en de energie. Net zoals flamenco is de oriëntaalse danscultuur door zigeuners naar het westen gebracht en is ze geëvolueerd tot een verzameling bewegingen uit verschillende culturen.

Tijdens de lessen concentreren we ons op de techniek van de bewegingen. Het wordt een mengvorm van mindfull dansen en yoga-achtige concentratie.

Ook choreografie krijgt de nodige aandacht: het combineren van de verschillende bewegings- en sluiertechnieken op muziek leidt immers tot vloeiende, elegante dansen.

Aandachtstraining in oosterse dans is bijzonder heilzaam bij pijnklachten in wervelkolom, heupen en lage rug. Ook voor mannen !

UW Docente
ietara werkt als dansdocente, treedt op in binnen- en buitenland en was regelmatig te zien in tv-programma's. Zestien jaar lang danste ze in de Efteling met haar tijgerpythons, een van de hoofdacts van de attractie Fata Morgana. Naast haar docentenwerk, creëert ze wervelende shows met sluiers, zwaarden, Isis' wings en vuurspuwers.

LESDATA Dansschooljaar 2026 - 2027, 1ste trimester
21 september
5, 12, 19 en 26 oktober
2, 9, 16, 23 en 30 november
7 december

(Op 7 september geven we het startschot met een twee uur durende workshop voor beginners en gevorderden.)

DEELNAMEPRIJS
170 euro voor tien lessen + een bonusles van telkens 1,5 uur.
(De deelnameprijs is vooraf te betalen, uiterlijk bij de eerste les van elke termijn.)

SCHRIJF Snel In
bel of sms +32 473 59 37 11
Mail

De lessen starten zodra er tien inschrijvingen zijn; laat dus snel weten of u meedoet.
Danshuis Volmolen
Volmolenstraat 11
3680 Maaseik
- Reserveren is verplicht
170 euro
Vanaf 16 jaar
Cat'rina Vandersteegen
22/07/2026

Maandag: van 19:00 tot 20:30

9 november

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!