#RazorReel # - Videotheek Marco - Documentaire - Belgische Première  Voordeel Wattedoen.be

 
In Videotheek Marco brengt kunstenaar Gyz La Rivière een ode aan de ver dwijnende videotheekcultuur in Nederland en de Benelux. Aan de hand van de inmiddels gesloten Videotheek Marco op station Beurs reconstrueert hij een vergeten stukje Rotterdam. Met kleurrijke beelden en excentrieke geluiden verkent hij de volkscultuur van Vhs: van obscure videotheken tot karaokevideo’s en doe-het-zelf-tv.

Van 23 oktober tot 1 november wordt Brugge opnieuw het epicentrum van spannende, fantastische en grensverleggende cinema ! Razor Reel Flanders Film Fest serveert je 9 dagen lang de meest verrassende, huiveringwekkende en intrigerende films van over de hele wereld.
Ontdek nieuwe talenten, exclusieve premières en cultklassiekers in een unieke sfeer waar genre en verbeelding centraal staan. Horror, sciencefiction, thriller of psychologisch drama – Razor Reel daagt je uit om verder te kijken dan het gewone.

Razor Reel – Meer dan een filmfestival. Een ervaring.
#RazorReel2025 #DurfTeKijken #GenreCinemaBrugge
Sint Lodewijkscollege
Magdalenastraat 30
8200 Sint-Andries
Reserveren is aangeraden
9 € VVK | 10 € ADD
Vanaf 16 jaar

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Film: "Onder het maaiveld"
( 18 november - Marke)
Dagen van de Sociale Film
(Van 14 tot 21 november - Antwerpen 6)
Perpetual Recurrences (An Exercise in Film Programming)
( 22 november - Brussel)
Recollection + Paradiso, Xxxi, 108
( 21 november - Brussel)
Port of Memory + Undr
( 21 november - Brussel)