Tentoonstelling 'Droom van een goed thuis'

 
Tentoonstellingen Tentoonstelling 'Droom een goed thuis'
Kom en ontdek de tentoonstelling 'Droom van een goed thuis', het resultaat van maandenlange reflectie en gezamenlijke creatie in samenwerking met de Familieliga en de Cedas van Schaerbeek.

De tentoonstelling belicht aan de hand van foto's, kunstwerken en aangrijpende getuigenissen de realiteit die veel gezinnen ervaren en die maar al te vaak onzichtbaar blijft: onhygiënische omstandigheden, discriminatie, onbetaalbare huur, maar ook hoop en uitbarstingen van solidariteit.

Een uitnodiging om te luisteren, anders te kijken en van het recht op fatsoenlijke huisvesting een zaak te maken die ons allemaal aangaat.

Deze tentoonstelling is tot stand gekomen in samenwerking met Cedas en de bibliotheek Mille et une pages. Dit project wordt uitgevoerd in het kader van onze initiatieven voor levenslang leren, met steun van de Federatie Wallonië-Brussel.
Bibliothèque Mille et Une Pages
Place de la Reine 1
1030 Schaarbeek
Gratis
Vanaf 12 jaar

Donderdag: van 12:00 tot 18:00
Dinsdag: van 13:00 tot 19:00
Woensdag: van 10:00 tot 12:00 en 13:00 tot 19:00

Van 2 april tot 11 juni

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Ik ben hier - ik ben hier - ik ben hier
(Van 3 april tot 31 mei - Brussel)
Twee tentoonstellingen in de bibliotheek, 27 september.
(Van 21 april tot 3 juli - Sint-Jans-Molenbeek)
Terwijl de cicaden zongen, het aprilmeisje
(Van 9 april tot 9 mei - Sint-Gillis)
De laatste dagen van Pompeii: de meeslepende tentoonstelling
(Van 10 april tot 17 mei - Brussel)
Jean-Claude Servais-tentoonstelling
(Van 24 april tot 27 mei - Genval)