Bosbad waar de zomer rijpt in Bellegembos (Kortrijk)

 
Stap mee in dit bosbad en ervaar het bos deze keer in de zachte en volgroeide energie van de oogstzomer.. .

De zomer is nog warm, maar ergens voel je dat het seizoen langzaam begint te kantelen. Vruchten zijn rijp, zaden krijgen vorm en de natuur begint gul haar overvloed te schenken.

Tijdens dit bosbad vertraag je en ervaar je het bos met al je zintuigen. Je verbindt je met de vruchtdragende aarde en wandelt in een landschap dat volop leeft. Door de stilte te omarmen en je tempo te laten zakken, stem je steeds meer af op het ritme van de natuur. En tussen alle rijkdom van dit seizoen, merk je ook de eerste zachte tekenen van verandering.

Terwijl het bos je omringt, ontspant je lichaam en komt je geest tot rust. Je ademt dieper, voelt je gedragen door de natuur en maakt opnieuw verbinding met de stille plek in jezelf.

Trakteer jezelf met een warme ochtend in het mooie bos - waar de zomer volop rijpt ! Een moment om op adem te komen, halt te houden en in dankbaarheid te genieten van de overvloed van dit seizoen.

🍵 Deelname: 33€ p. pers. incl. afsluitende bosthee en iets lekkers.
🐢 Bellegembos, Kortrijk
🍀 In kleine groep: maximum aantal deelnemers: 6 personen en al vanaf 1 persoon.
📨 Meer info en online inschrijven vóór 14 augustus
Bellegembos
Doornikserijksweg
8510 Bellegem
- Reserveren is verplicht
33
Vanaf 18 jaar
Thierry Van Den Bussche
06/08/2026

Zaterdag: van 9:30 tot 12:30

15 augustus

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Qigong avondreeks
(Van 1 juli tot 2 september - Antwerpen 1)
Plantaardig koken volgens de seizoenen
(Van 27 januari tot 15 december - Antwerpen 1)
Permacultuur ontwerpcursus
(Van 5 februari tot 18 augustus - Villers-devant-Orval)
Yin Yang yoga tweedaagse
(Van 16 tot 18 augustus - Villers-devant-Orval)
Eetbaere wilde planten
(Van 11 tot 14 augustus - Villers-devant-Orval)