Zin om muziek te spelen voor een publiek, zonder de druk van een concert en zonder de onvoorspelbaarheid van een jamsessie? "Ceci n’est pas une jam" organiseert akoestische muzieksessies voor muzikanten van alle niveaus. Elke deelnemer brengt een voorbereid nummer, een cover of een eigen compositie, en krijgt enkele minuten om het te spelen.
Zang, gitaar, bas, piano, harmonica, viool, percussie... Verschillende stijlen en niveaus komen samen in een gezellige en ontspannen sfeer.
Muzikanten kunnen solo spelen of zich laten begeleiden door andere deelnemers. Het doel is eenvoudig: muziek maken, andere muzikanten ontmoeten en samen een fijn muzikaal moment beleven.
Vooraf inschrijven is verplicht voor muzikanten.
Publiek is vrij welkom.
| Klassiekers en ontdekkingen ( 14 november - Brussel) | |
| Ligconcert : Een reis naar binnen ( 5 november - Schoten) | |
| Tim Burton’s Universe door MaaT ( 31 oktober - Gent) | |
| Fandag Conny Brooks ( 7 november - Olsene) | |
| Diner met live optreden van Conny Brooks, Axel Lane, Jack Crooney & Lexotica ( 15 november - Olsene) |