Open Monumentendag - Château Springuel Huy

 
Op 12 en 13 september 2026 vinden de Europese Erfgoeddagen plaats in het Château Springuel.

Bij deze gelegenheid is het Château Springuel bij wijze van uitzondering een heel weekend lang open voor het publiek.

Kom op zaterdag 12 september, van 10.00 tot 18.00 uur, een fototentoonstelling ontdekken en geniet ook van een bar en lichte versnaperingen in de prachtige omgeving van het kasteel.



Op zondag 13 september, van 10.00 tot 18.00 uur, is het tijd voor de ambachtsmarkt van Château Springuel. Ambachtslieden en producenten zullen aanwezig zijn om u kennis te laten maken met hun creaties, producten en lekkernijen.

Een mooie gelegenheid om te genieten van de omgeving van Château Springuel, de tentoonstelling te ontdekken en een gezellig moment door te brengen met kinderen.php' target='_blank' class='externalbrowser'>familie of vrienden.

De toegang is het hele weekend gratis.

???? Château Springuel
Rue de la Motte 38
4500 Huy

Ambachtslieden en producenten: wilt u deelnemen aan de markt op zondag? De standplaatsen zijn gratis.

???? Inschrijvingen:

Een uitzonderlijk weekend in Château Springuel, met een speciale openstelling voor het publiek ter gelegenheid van de Europese Erfgoeddagen.
Château Springuel
Rue de la Motte 38
4500 Hoei
Reserveren is niet nodig
Gratis
Elk type publiek
Château Springuel
17/08/2026

Zaterdag: van 10:00 tot 18:00
Zondag: van 10:00 tot 18:00

Van 12 tot 13 september

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!