St. Michiel Kermis & Jsnk in concert

 
Zondag 27 september om 14 uur verzorgt Fanfare Snk Weelde opnieuw een sfeervol straatoptreden ter ere van St. Michiel Kermis. Altijd bijzonder leuk om zo’n grote groep muzikanten al spelend door de straten te zien trekken !
Vanaf dat moment zijn ook de zaal van St. Michiel en het terras geopend. Je bent van harte welkom om je dorst te komen lessen of te komen genieten van koffie met gebak, pannenkoeken (met ijs) en ander lekkers.

Rond 16 uur volgt het hoogtepunt van de dag: het concert van Jsnk ! Het jeugdfanfareorkest van Snk Weelde brengt een gevarieerd en sprankelend optreden, boordevol leuke verrassingen. Kom dus zeker luisteren en ervaar het enthousiasme en het muzikale talent van deze fantastische jonge groep !
Zaal St. Michiel
Koning Alberstraat
2381 Weelde
Gratis
Elk type publiek
Tinne Van Eyndhoven
06/09/2026

Zondag: van 14:00 tot 19:00

27 september

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Petanque-banen
(Van 21 april tot 31 december - Baarle-Hertog)
Baols Bakske
(Van 23 april tot 31 december - Baarle-Hertog)
Ochtend-YOGA in de tuin
(Van 16 juli tot 31 december - Baarle-Hertog)
De Warme Huiskamer
(Van 21 april tot 31 december - Baarle-Hertog)
Schaken op de grens
(Van 21 april tot 31 december - Baarle-Hertog)