Op 14, 15 en 16 maart houden we onze jaarlijkse lente proeverij in het Hof van Boeres. Voor de eerste maal presenteren we, naast onze gebruikelijke wijnstreken, een selectie van Tom en Diederich uit Bourgogne en Alsace. Toms loopbaan ademt topwijn. Als sommelier bij klassezaken als De Jonkman*; Bachtekerke, Brasserie Latem en Zilte* bracht hij zijn kennis en toewijding over op duizenden tafelgasten. Uiteraard zullen Rune en het Team van Ravagni uit Italie ook terug van de partij.
Vrijdag 14 maart van 17u tot 22u
Zaterdag 15 maart van 13u tot 22u
Zondag 16 maart van 13u tot 17u
We voorzien steeds blokken van 2u om te proeven. Indien mogelijk vragen we om op voorhand in te schrijven. Het is niet noodzakelijk maar wel handig, zeker als u een tafel wenst, vol is vol 🙂. De degustatie is gratis bij een aankoop van 200 euro pp (of 350 euro per koppel) zoniet komt deze op 20 euro pp
Ook nu is er weer de mogelijkheid om na de degustatie een wine/foodpairing te doen. Er is de keuze uit een assortiment koude Italiaanse gerechtjes of een mooi assortiment kazen met aangepaste wijnen. Dit kan enkel op inschrijving gezien de plaatsen beperkt zijn. Kostprijs hiervan is 39 euro pp voor de kaasschotel en 57 euro op voor de Italiaanse formule.