Ik heb een specialisatie gevolgd in het grimeren en sinds kort grimeer ik kinderen op allerlei evenementen en verjaardagsfeesten.
20 1 avis
...Zoersel
Kinderfeestje, receptie, communie, sinterklaasfeestje, lentefeest, verjaardag, opendeurdag, babyborrel,. opvrolijken met kindergrime en/of glittertattoos .
Heb je een jarige meid in huis die houdt van make-up en verwennerij, dan kom ik graag langs met mijn beautyspulletjes om haar een onvergetelijke feestje te bezorgen.
100
Ben je op zoek naar een kindergrimeur om jouw feestje extra aandacht te geven? Bij ons kan je gemakkelijk en snel een geschikte kindergrime boeken, met een aantal extra voordelen.
Verjaardagsfeest, babyborrel, opendeurdag, evenement. Ik kom met plezier die lieve kindersnoetjes omtoveren tot een prinses, tijger en zoveel meer.
30
Wij grimmen en toveren elk gezicht van kids & volwassene tot een leuk kunstwerkje ! Voor elk event, feestje of gelegenheid groot of klein telkens aan een scherpe prijs ! Bezoek onze site op :...
Kindergrime, schmink, painting en glitter tattoo Kindergrime & glittertattoo voor al uw feestjes. Wil uw dochter een echte prinses zijn en jouw een stoere tattoo.
25
Viert jou kleine prins(es) binnenkort haar/zijn verjaardag? Communie- of lentefeest? Nodig een prinses of piraat uit om jouw kind een magische dag te laten beleven! Of ben je liever een ster.
Vind ons op Facebook voor meer info: Facebook.com/kindergrimelittlerainbow m.facebook.
25
Ben jij nog op zoek naar dat tikkeltje meer voor jouw kinderfeestje? Penseel & fantasie maakt jouw feest compleet. Van babyborrel, verjaardagsfeest tot kermisnamiddag.
30
Zoekt u binnenkort een professionele kindergrime of eerder glittertatoos? Ik schmink met kwaliteitsvolle waterverf, getest /anti-allergisch en gemakkelijk afwasbaar.
35
Vergrimenietje voor een onvergetelijk kinderfeestje! Neem contact op voor meer info & prijzen. facebook.com/Vergrimenietje/ instagram.
Ben je op zoek naar animatie of extra kleur en glitters op je feest, dan ben je bij mij aan het juiste adres. Ik doe aan kindergrime, glittertattoo's en gekke kapsels.
1
Wij grimmen en toveren elk gezicht van kids & volwassene tot een leuk kunstwerkje ! Van grimeren tot glittertatoos, alles is bespreekbaar.
Ben je nog op zoek naar kindergrime, Glittertattoos, festivalglitters,. voor op jouw feestje/Evenement? Zoek dan niet verder.
40
U kan bij mij terecht voor kindergrime en glitter tattoos voor feestjes thuis of op evenementen.
Hallo Heb je binnenkort een feestje en zoek je een leuk extraatje voor de kids? Dan kan ik je misschien helpen! (Lees dus maar verder) Kinderen vinden het super om geschminkt te worden.
30
Feestjes organiseren en een zalige glimlach op kindersnoetjes toveren is al jarenlang een passie van mij.
40
Laat jullie Kids omtoveren in een prinses, een vlinder, een tijger,. Ik doe jullie kids schitteren en blinken op kinderfeestjes, babyborrels, straatfeesten, bedrijfsfeesten,.
Kindergrime Gent, contacteer LaLaLoe! Ik kom heel graag op jouw feestje of evenement alle kindjes blij maken met een bijzonder gezichtje.
Je mooiste moment letterlijk in de verf zetten? Kindergrime en Bellypaint !...
45
Bent u op zoek naar meer kleur op uw feest! Dan bent u bij Kindergrime Sandra aan het juiste adres! Kindjes zijn altijd blij als ik langskom met mijn schminkkoffer vol kleurtjes en glitters! Ze zijn...
35
Hallo, Ben je op zoek naar iemand voor (kinder)grime / glittertattoos / sfx op een verjaardagsfeestje / babyborrel / communie / evenement /. .
Ik ben kindergrime Ilse en heb van mijn hobby een bijberoep gemaakt. Ook mijn kinderen hebben een talent meegekregen.
35
Kinderen vinden schminken enig! met professioneel materiaal op waterbasis tover ik de kinderen om tot een fee, tijger, leeuw, draak.! Kindvriendelijke omgang. Enkele jaren schminkervaring.