Earth & Light  Voordeel Wattedoen.be

 
Earth & Light: een verstilde dialoog tussen glas, brons en keramiek

Laat de drukte van alledag even achter je en stap in de wereld van deze kunstenaars. Deze tentoonstelling ontmoeten ze elkaar in een samenspel van natuurlijke elementen en licht.

Nadja Verhulst werkt met glas. Met de techniek van lampworking creëert zij organische werken die de stroming van wind, het ruisen van de zee en de stilte van het bos verbeelden. Haar werken geven vorm aan wat vaak onzichtbaar blijft, maar toch aanwezig is.

Annemie Heyrman zorgt voor een krachtig anker. Haar bronzen beelden van dieren en insecten zijn realistisch en vol karakter. Ze vormen een mooi contrast met de meer dromerige en verstilde glaswereld.

Diana Coppens brengt de aarde dichterbij. Ze vertrekt vanuit de textuur van boomschors en vertaalt deze ruwe structuren naar tactiele keramiek die uitnodigt tot aandachtig kijken.

Earth & Light is een ontmoeting tussen materialen, vormen en kunstenaars, en een ode aan de verbeelding en de fragiele schoonheid van de natuur.

Openingsuren:

Woensdag tot zondag van 12 uur tot 18 uur
Pop-Up
Sint-Jorispoort 28
2000 Antwerpen
Gratis
Elk type publiek

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Expositie Evelyne & Peter Palmer
(Van 29 mei 2026 tot 4 juni 2026 - Antwerpen)
Expo Samuel Baidoo. Plum Road Tea Dream
(Van 8 april tot 28 juni - Antwerpen 1)
Red Star Line Museum
(Antwerpen)
Gegidste rondleiding Brouwerij Het Anker
(Mechelen)
Expo Dirk Verbruggen
(Van 7 tot 31 mei - Nieuwenrode)