(H)ontbijtwandeling 6 km

 
Wanneer: 5 juli

Hoe laat?
9u Start ontbijt
10u Einde ontbijt – start wandeling

Waar? Zomerbar Koetshuis Poeke
Prijs? €18 p.p.

Wat?
Ontbijt met vervolgens een wandeling van 6 km doorheen het parkdomein van het kasteel van Poeke en omstreken. De wandeling is vooral gericht op baasjes met hun viervoeters, maar mensen zonder hond zijn ook welkom.
De wandeling begint en eindigt aan de Zomerbar Koetshuis Poeke en gebeurt onder begeleiding van hondencoach Henk van Hondenschool Habitus te Poeke.

Verloop van het event:
9u: Start ontbijt
10u: Start wandeling
I
nbegrepen?
Fruitsappen (sinaas / appel / multivruchten) of koffie Fruitsalade, yoghurt, granola, roereitje, croissants, pistolets, charcuterie (kaas / ham / confituur / choco), muffin / cake. Attentie voor elke viervoeter.

Inschrijven: mogelijk t.e.m. 6 juli (max. 40 personen)verplicht via .
Je ontvangt van ons een antwoordmail met de betaalgegevens. Na ontvangst van de betaling, krijg je de definitieve bevestiging dat alles in orde is en kijken we uit naar jullie aanwezigheid.Vermeld bij inschrijven of u al dan niet met een hond(en) komt wandelen, dan voorzien wij een extra’tje voor je viervoeter.

Belangrijk: De wandeling gebeurt volledig op een persoonlijk initiatief. Wij kunnen niet verantwoordelijk gesteld worden voor eventuele gebeurlijke ongevallen. Elke wandelaar is verantwoordelijk voor zijn / haar eigen hond.
Koetshuis Kasteel Van Poeke
Kasteelstraat 38
9880 Poeke
- Reserveren is verplicht
18
Elk type publiek
An Van Houte
28/05/2026

Zondag: van 9:00 tot 11:30

5 juli

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

(Pop-up) Zomerbar Bar Botanique
(Van 29 mei tot 5 september - Nevele)
(pop-up) Bar Botanique
(Van 29 mei tot 6 september - Nevele)
Honden Sensory-Belevingsweide De Roedelhoeve
(Tielt)
Verhuur van Lego sets
(Deinze)
Lego huren
(Deinze)