Pierke en de Gelukster  Voordeel Wattedoen.be

 
Koninklijk Poppentoneel Festival brengt dit jaar eigen werk tijdens de Gentse Feesten. Het verhaal van Pierke en de Gelukster begint op het moment dat Pierke de teksten ophaalt voor de horoscoop van het weekblad. De astronoom kijkt even in de sterren en voorspelt Pierke een prachtige toekomst. Op een onbewaakt moment gluurt Pierke zelf door de sterrenkijker en ziet hij prompt een ster naar beneden komen. De Gelukster Aurora neemt hem mee naar het Oosten. Onze volksheld moet er een goede daad stellen ! Voor Pierke is het een fluitje van een cent, hij helpt graag waar hij kan.
Tijdens de Gentse Feesten kan je ook nader kennis maken met het ambacht van het maken van poppen. Een leerrijke stand, met allerlei materiaal en de deskundige uitleg hoort erbij. Alle poppen en decors zijn huisgemaakt.
En voor de nieuwsgierigen kan op simpel verzoek een kijkje achter de schermen genomen worden. Het gezelschap verspreidt en houdt graag het Gents cultureel levend erfgoed in eer.
Koninklijk Poppentoneel Festival
Moriaanstraat 65
9050 Gentbrugge
8€ - gehandicapten 7€ - Kansentarief met Uitpas mogelijk bij boeking via Uitbureau.be
van 3 tot 12 jaar

Dit evenement is voorbij. Doe een zoekactie op de site, om de volgende uitgave van dit evenement te vinden.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de evenementen in uw regio via onze nieuwsbrief!

In dezelfde categorie:

Pierke en 'Pinokkio'
( 12 augustus - Desteldonk)
Verhaaltjes voor het slapengaan - 4 tot 7 jaar
( 5 augustus - Sint-Niklaas)
Woensdag is Speeldag !
(Van 1 juli tot 26 augustus - Brussel)
Zomer bij de Musea Maaseik | Voorlees- en knutselsessie voor kleuters
( 5 augustus - Maaseik)